Hafta içi Siparişleri ve Kargolanması Hakkında

Websitemizden alışveriş yapan değerli müşterilerimiz, siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme, fatura bilgisi ve adres bilgisi kontrolü sağlanmaktadır. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, 17:00’a kadar olan siparişler aynı gün kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler yaşadığınız bölgeye göre 1 veya 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Hafta Sonu Siparişleri ve Kargolanması Hakkında

Cumartesi günü öğlen 12:00 ‘dan önce verilen siparişler o gün kargolanır ve Pazartesi günü elinizde olacak şekilde teslimatı yapılır. 12:00’dan sonra gelen siparişler ise haftanın ilk günü, pazartesi kargolanıp 1 veya 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Kargo görevlisinden teslim aldığınız ürününüzü kargo görevlisinin yanında açarak siparişinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Herhangi bir yanlışlık veya kargodan kaynaklanabilecek aksaklıkları bizimle irtibata geçerek bildirmenizi rica ederiz. Hasarlı, bozuk veya başka sebeplerden dolayı yaşanabilecek olumsuz durumlarda firmamız tarafından gereken hizmet sağlanacaktır.

Adres Bilgisi Hakkında

Siparişlerinizin size en hızlı şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün oldukça açık yazmanız ve ulaşılabilir olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Dağıtıma çıkartılan ve tarafınıza ulaştırılamayan kargolar şubede bekler ve tekrar dağıtıma çıkartılmaz. Şubeden teslim alınmadığı takdirde firmamıza iade olarak geri gelmektedir.