İADE KOŞULLARI
www.azizbeyzeytinyag.com‘ dan satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren (7) gün içerisinde değişim / iade yapabilmektedir. Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

– Satın aldığınız ürününün tadından memnun kalmadığınız durum da KOŞULSUZ İADE etme hakkına sahipsiniz.
– İade edilen ürünler teslimatta kullanılan firma ile geri gönderilmelidir. – Baskısında hata bulunan, eksik, fazla veya yanlış basılmış ürünlerin iadesinde kargo ücreti geliş ve gidişte www.azizbeyzeytinyag.com `a aittir.
– Siparişin yanlış gönderilmesinden kaynaklanan değişimlerde kargo ücreti geliş ve gidiş olarak www.azizbeyzeytinyag.com`a aittir.

İPTAL KOŞULLARI
– Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde aynı gün içerisinde 0530 339 63 78 numaralı telefonu arayarak talep oluşturabilirsiniz.
– Siparişinizdeki ürünlerin temin edilemediği durumlarda müşteri konuyla bilgilendirilir. Müşteri talep ederse yerine ikame ürünler gönderilir, kısmı iade yapılır veya tümüyle sipariş iptal edilir.
– Kredi kartı tutarlarının iadesinde iptal işlemi talep anında hemen yerine getirilir. İşlemin hesabınıza yansıma süresi bankalara göre değişiklik gösterebilmektedir.